Kontaktní formulář


Reference
Hodnocení služeb Cevo

Lucie B.

Mé hodnocení na rekvalifikační kurz Mzdy a personalistika: Tento rekvalifikační kurz mi dal hodně nových vědomostí i zkušeností. Jsem velice ráda, že jsem se zde dostala, protože jsem získala zaměstnání dle svých představ. V kurzu nebylo mnoho lidí, a tak měli lektorky čas se věnovat každému individuálně, jak kdo potřeboval a taky jsme si utvořili výborný kolektiv, dodnes se pravidelně scházíme. Rozhodně nikdy nebudu litovat, že jsem se přihlásila.


Gabriela D.

S kurzem jsem byla celkově spokojená...kolegové, lektoři, prostředí a hlavně náplň výuky...vše na výbornou!


Lenka D.

Kurzy jsou super, na profi úrovni, je tam hodně praxe, jsem maximálně spokojena !


Dušan F.

Ve společnosti CEVO o.p.s. jsem absolvoval 2 kurzy "Daňová evidence a účetnictví" a "Mzdy a personalistika" a jsem velice spokojen. V době, kdy jsem si hledal rekvalifikační kurzy, tak jsem oslovil s poptávkou více společností, ale jen koordinátor z CEVO se mi ozval skoro obratem s nabídkou a informacemi, na které jsem se ptal a potřeboval pro rozhodování. Před každým kurzem jsem se zúčastnil dvoudeního Motivačního kurzu, který mi pomohl si upřesnit myšlenky a cíle a taky dodal odvahu do kurzů. Kurzy byly denně, pondělí až pátek, po dobu 10 týdnů, což je dostatek času pochopit probíranou tématiku a hlavně procvičit si vše na velikém množství příkladů. Ve společnosti CEVO je kladen důraz na výběr jak uchazečů, tak i lektorů, aby byli kvalifikačně zbůsobilí pro lektorskou činnost a měli i za sebou požadovanou praxi a věděli jak to funguje ve skutečnosti, ale věděli i jaká je teorie např. pro příklady na procvičování. Opravdu jde o jednu společnost, které záleží na tom, aby kuzisté měli zájem o studium a vědomosti, které nabydou, byli schopni použít v praxi. Moc děkuji za tuto příležitost, na základě které získal práci v oboru účetnictví.


Andrea R.

Měla jsem to štěstí, že jsem byla po absolvování vstupního pohovoru vybrána do rekvalifikačního kurzu „ Mzdy a personalistika „ . Nejdřív jsem s ostatními kolegy absolvovala motivační seminář, který nás měl povzbudit a naučit pozitivnímu myšlení, plánování a víry v sebe sama. Poté začal samotný kurz, na který jsem docházela 5 krát týdně po dobu 3 měsíců. V takto rozvržené docházce vidím velké plus, neboť pro mne jako pro laika byly počáteční informace, které jsem se dozveděla v prvních 14 dnech velice znepokojující. Uvažovala jsem, že přeci nemohu zvládnout naučit se zpracovat mzdovou agendu. Informací, byla strašná spousta a vůbec do sebe nezapadaly. Naštěstí pod vedením zkušených lektorek postupně začaly informace do sebe čím dál tím víc zapadat a dávat smysl. Po absolvování zhruba tak čtvrtiny kurzu jsme již používali obdorné zkratky a výpočty jako by nám byly vlastní. Ti kdo by nevěděli, že jsme rekvalifikanti, mohli by nás klidně považovat za mzdové účetní i když mnozí znás se před začátkem kurzu s touto problematikou setkala jen okrajově a to každý měsíc při čtení výplatní pásky. Oceňuji, velice lidský přístup obou lektorek a děkuji jim za jejich neskutečnou trpělivost a ochotu nás nepochopitelné naučit a umět aplikovat. Součástí tohoto kurz byl také úvod do psychologie a personalistiky. I tato část byla velice přínosná a motivujíci. Děkuji všem v CEVU za to, že mi umožnili se této rekvalifikace zůčastnit a získat zaměstnání.


 
Cevo
vytvořilo webdesign iStudio.cz 2011